top of page

KARGO VE İADE DEĞİŞİM ŞARTLARI

KARGO

İADE VE DEĞİŞİM ŞARTLARI

Garanti Koşulları Tüm ürünler aksi belirtilmediği takdirde üretici firmaların garantisi altındadır. Garanti koşullarının geçerli olabilmesi için kargo teslimatı esnasında ürünü mutlaka kontrol ediniz. Herhangi bir hasar gördüğünüzde tutanak tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürün üzerinde yapılan değişiklikler,ürünün deforme olması ya da ürünün orijinal dizaynının bozulması garanti kapsamı dışındadır.  

14 gün içerisinde iade hakkı: İade etmek istediğiniz ürünleri, sitemizdeki iade formunu doldurarak, siparişi teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde ürün ve faturası ile birlikte geri gönderebilirsiniz. Sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünün hatalı çıkması durumunda size ulaştığı tarih itibaren en geç 7 gün içerisinde sayfamızdaki online destek bölümünden veya iletişim bilgilerimizden bizimle iletişim kurmanız gerekmektedir. Bu bilgileri takiben kargo şirketi ile bize ulaştıracağınız hatalı ürün yenisi ile değiştirilecektir. Sipariş edilen ürün hatası müşteri kullanımından oluşmuşsa veya 7 günlük süre içerisinde ürün kullanılmışsa ürünün iade ve değişimi yapılmaz. Ürün iadesi ve değiştirme şartları olarak, 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun gereği uygulamalar esastır.  İade fabrikaya ulaştı bilgilendirmesi: İadeniz bize ulaşınca e-posta gönderilir.

Geri ödemeler: İade ettiğiniz ürünler iade şartlarına uyduğu takdirde, mnmokul geri ödemeleri 3 iş günü içerisinde bankaya iletmektedir. Bundan sonraki süreci bankanızdan takip edebilirsiniz. İade Adresi: İDV ÖZEL BİLKENT İLKOKULU Üniversiteler Mah. 1600. Cad. No:6 Doğu Kampüs Bilkent-Ankara, Destek için 535 349 03 04 numaralı telefonu arayarak MNMOKUL Müşteri Hizmetleri'ne ulaşabilirsiniz.

bottom of page